ליצירת קשר 050-8838310

סטודיו לעיצוב גרפי ואיור מקצועי

דף הבית אודות סטודיו ליכטרמן

אודות סטודיו ליכטרמן

משנת 2008, מספק סטודיו ליכטרמן מגוון שירותי עיצוב ומיתוג ייחודיים. בראש הסטודיו עומד המקים, המאייר והמעצב הראשי – איגור ליכטרמן. השאיפה שלנו היא להפוך את העזרים הוויזואליים שלך ליצירות אומנות אשר יהוו ערך מוסף למוצר שלך ויעבירו את המסר שלך לקהל היעד בצורה הנכונה והמרגשת ביותר.

לא חדש, לא ישן, פשוט טוב

הרקע האומנותי של איגור דוחף אותו לתת ביטוי יצירתי אמיתי לכל עיצוב אשר נבנה כולו מסביב ללקוח. בהתאם לכך, הפרויקטים נעשים בליווי צמוד של הסטודיו, שקיפות מלאה ושיתוף מלא בתהליך היצירה. סטודיו ליכטרמן משתמש בכל הכלים אשר נמצאים ברשותו כדי ליצור את החוויה הוויזואלית אשר תעלה על כל הציפיות של הלקוח. בעזרת מבט לעתיד, הקשבה לרוחות בהווה ושאיפת השראה מן העבר, אנחנו נייצר עבורך את היצירה אשר תדהים אותך ותכבוש עבורך את כל מי שיראה אותה. הפרויקט נגמר רק כאשר גם הלקוח וגם איגור מרוצים לחלוטין מן התוצאה – ובטוחים שהיא הנכונה ביותר.

בלי עיצובים מוכנים מראש

כל פרויקט אשר נכנס מקבל את היחס המלא והייצוג האומנותי של המסר שלך ייעשה תוך תשומת לב לרצונות ולצרכים שלך. היצירה הסופית היא תוצר משותף של היכולות והכישרון של איגור עם החזון שלך. כבר משיחת הטלפון הראשונית נשאף להבין את הצרכים שלך וליצור עבורך את המסר הוויזואלי אשר יענה על כולם במקצועיות ללא דופי.

הרבה מעבר לכישרון

תיק העבודות הנרחב והמקצועי של הסטודיו, לצד שנות ניסיונו הרבות, הם שמהווים את העדות הטובה ביותר ליכולותינו. האווירה היצירתית בסטודיו מלווה בתחושת אחריות ואנו מאמינים כי מקצוענות, התעדכנות בכלים חדישים וניסיון חייבים לבוא לצד כישרון אמנותי ויכולת הקשבה אמיתית – כדי להגיע לתוצאה מרשימה שתעביר את המסר שלך בצורה האולטימטיבית.

הסטודיו שלנו – המעצב שלך

איגור ליכטרמן הוא המעצב והמאייר הראשי של הסטודיו. שנים רבות של ניסיון והכשרה לצד זיקה אומנותית חזקה הובילו את איגור לנקודה בה הוא יכול להפוך כל מסר לאומנות במשיכת מכחול. העיצובים המקוריים של איגור הם ייחודיים ביכולת שלהם לעורר תחושה אצל המתבונן בכל סיטואציה בה היצירה תופסת אותו.