ליצירת קשר 050-8838310

סטודיו לעיצוב גרפי ואיור מקצועי

דף הבית פרויקטים ליווי וויזואלי לספר "מתנות החתונה" מאת שמעון אדף

ליווי וויזואלי לספר "מתנות החתונה" מאת שמעון אדף

הרומן "מתנות החתונה" הוא סיפור מרתק אשר מוביל את הקורא דרך עלילה רגשית ומרגשת. החוויה הושלמה בעזרתו של איגור ליכטרמן, מעצב ומאייר ראשי בסטודיו ליכטרמן. בעזרת הבנה של עומק הסיפור על כל רבדיו, איגור הצליח ליצור את הביטוי הוויזואלי המדויק והנכון ביותר עבור הקורא לכל אורך הסיפור. בסוף הפרויקט נולד לו ספר אשר משלב בין מילים הבונות עולם מרתק ואיורים אשר מכניסים את הקורא אליו ומגרים את הדמיון שלו.

לספר סיפור, ליצור חוויה

התהליך האומנותי אשר עובר איגור בכל פרויקט מתחיל מן ההבנה של הלקוח. בפרויקט זה היה צורך בעזרים וויזואליים אשר יעזרו לקורא להיכנס לעולם בו מתרחש הרומן, להתחבר לדמויות ולעבור איתן מסע. סינרגיה בין המהות של הסיפור לאיורים מאפשרת לקורא ליהנות מהעולם המדהים שיצר שמעון אדף ולהיסחף אליו.

להעצים את הסיפור

אומנות מספרת סיפור, העיצובים שאיגור ייצור עבורך – גם יספרו את הסיפור שלך. בעזרת היכולת של איגור לקרוא בין השורות ולשלוף את המהות של הסיפור, האיורים מצליחים ליצור אצל הקורא סקרנות ומלווים את הרומן בצורה טבעית והכרחית.

יצירה עם אבא ואימא

האיורים אשר מלווים את הרומן הם תוצר של משותף של איגור והסופר. תהליך היצירה נעשה בשיתוף מלא תוך ביקורת בונה והבנה הדדית שאיכות התוצאה הסופית היא הדבר היחידי שחשוב.

סטודיו ליכטרמן – יוצרים יחד אתך

סטודיו ליכטרמן נוסד בשנת 2008 על ידי איגור ליכטרמן, מאייר ומעצב גרפי בעל תיק עבודות נרחב ומרשים. בעזרת תהליך יצירתי הסובב את הלקוח, כישרון אומנותי ייחודי ושימוש בתוכנות העיצוב והעריכה המתקדמות ביותר, אנחנו מסוגלים ליצור ועבורך חוויה וויזואלית שתעלה על כל הציפיות שלך, כל שנשאר לך לעשות הוא ליצור עמנו קשר כעת.