ליצירת קשר 050-8838310

סטודיו לעיצוב גרפי ואיור מקצועי

דף הבית פרויקטים עיצוב קופסא למוצר "מעיין נעורים" של HIKARI LABORATORIES

עיצוב קופסא למוצר "מעיין נעורים" של HIKARI LABORATORIES

HIKARI LABORATORIES היא חברת קוסמטיקה אשר מספקת מגוון רחב של מוצרים בעלי יוקרה. החברה הגיעה אלינו עם צורך בעיצוב קלאסי אך יוקרתי לאחד המוצרים שלהם, עיצוב אשר יגרום ללקוחות הפוטנציאליים שלהם לראות את המוצר כתכשיט. התוצאה הסופית היא עטיפה מרשימה אשר מקיפה את המוצר באווירה יוקרתית ומלכותית.

לייצר עניין

לאחר הבנה שהמהות של קופסת התכשיטים נובעת מן ההתרגשות לקראת פתיחתה, איגור עיצב מעטפת למוצר אשר יוצרת התרגשות וציפייה. הבנה של מגבלות פלטפורמת העיצוב נתנה לאיגור ליכטרמן, המעצב והמאייר הראשי של סטודיו ליכטרמן, את החופש להעביר הרגשה שקשה לתאר במילים. התגובות על האריזה היו חיוביות ביותר והיא הצליחה ליצור עניין ולגעת בלקוחות פוטנציאליים.

מגבלות הפרויקט

מכיוון והפרויקט היה עיצוב אריזה למוצר, על היצירה הסופית להתאים ליכולות ההדפסה והאיכויות האפשריות בתקציב ההדפסה. היכרות זו עם מגבלות הלקוח היא אחד מסימני ההיכר של איגור אשר מצליח לייצר את החוויה הנכונה ביותר מבלי ליפול לקלישאות או ליצור פער בין איכות ההדפסה לעיצוב.

עבודה עם מותג

עבודה עם מותג נעשית תוך התחשבות מלאה במוניטין והשפה בהם המותג השתמש בעבר – ובחינה של קהל היעד בפרויקט. בעטיפה של "מעיין נעורים" איגור התחבר לתחושה שהמותג רצה ליצור והפך אותה ליצירה אומנותית אשר העבירה את המסר מבלי לשבור את השפה של המותג.

סטודיו ליכטרמן

סטודיו ליכטרמן הוא סטודיו לאומנות וויזואלית אשר מתאים יצירות לדרישות, מגבלות וצרכי הלקוח. תיק העבודות הנרחב והמגוון הינו העדות הטובה ביותר למקצועיות, הכישרון והיכולות של הסטודיו בכלל והמעצב והמאייר הראשי שלו, אביגדור ליכטרמן, בפרט.
עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר טלפוני וליצור משהו באמת מיוחד.