ליצירת קשר 050-8838310

סטודיו לעיצוב גרפי ואיור מקצועי

דף הבית פרויקטים סדרת איורים לחפיסות ניירות גלגול של המותג OCB

סדרת איורים לחפיסות ניירות גלגול של המותג OCB

שימוש חכם בקנבס המיוחד שיצרה החפיסה יוצר עולם שלם אשר מסקרן ומושך את קהל היעד של המוצר. בעזרת התייחסות לצורה בה קהל היעד רואה ומשתמש במוצר, איגור יצר סדרת עולמות וויזואליים אשר נותנים ערך מוסף למוצר, מקדמים את המותג ומרחיבים את הקשר שלו עם קהל הלקוחות.

הלקוח ביקש שחור-לבן

מטרת התהליך היצירתי היא לשלב בין החזון של הלקוח לכישרון והידע של איגור, בפרויקט זה הלקוח תיאר את החזון שלו בשחור-לבן ואיגור תרגם את ההוויה של הלקוח לסדרת יצירות וויזואליות קלאסיות. התוצאה הסופית הייתה הביטוי היצירתי של החזון של הלקוח.

למי שלא מכיר את OCB

OCB היא אחת מחברות ניירות הגלגול הגדולות והמוכרות בעולם, עיצוב החפיסות הוא קבוע ורק לעיתים הם מוציאים מהדורות מיוחדות. ישנם אנשים אשר אוספים את העיצובים המיוחדים ועבודה עם מותג בסדר גודל כזה דרשה הבנה מלאה של קהל היעד וכיצד יש לקשר בינם לבין המוצר.

עולם שלם מגולגל מסביב לניירות גלגול

סדרת האיורים נעשתה בעזרת שילוב של תוכנות עיצוב גרפי עם איורים מקוריים של איגור ליכטרמן. התוצאה הייתה סדרת חוויות וויזואליות קלאסיות אשר הבליטו את המוצר וייחדו אותו לעומת המתחרים. הודות לעיצוב המתחשב בקהל היעד המצליח למשוך את העין מבלי לצעוק, היצירה שיפרה את חווית השימוש במוצר ופתחה ערוץ תקשורת בין המותג לקהל הלקוחות שלו.

סטודיו ליכטרמן

סטודיו ליכטרמן הוא סטודיו המייצר עיצובים גרפים, איורים וחוויות וויזואליות ייחודיות בהזמנה אישית. איגור ליכטרמן הוא המקים, המעצב והמאייר הראשי של הסטודיו ולו ניסיון רב ותיק עבודות נרחב. תהליך היצירה נעשה בשיתוף מלא של הלקוח ולאור הצרכים המיוחדים שלו, אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר וליצור יחד איתנו משהו באמת מדהים.

יצירה זו מוגנת בזכות יוצרים – כל הזכויות ביצירה שמורות לקיוסקאי שיווק (2004) בע"מ, ואין להעתיק, לצלם או להשתמש בעיצוב בכל דרך ללא הסכמת קיוסקאי שיווק (2004) בע"מ מראש ובכתב.