ליצירת קשר 050-8838310

סטודיו לעיצוב גרפי ואיור מקצועי

דף הבית פרויקטים

פרויקטים

קריקטורה פוליטית- Middle East Tournament

כנס ישראל דיגיטלית D9

מיתוג לאירוע משרד העלייה והקליטה

סטודיו ליכטרמן מתמחה בבנית שפה גרפית ומיתוג לאירועים ,כנסים ונופשים. מיתוג לאירוע משרד העלייה והקליטה 20.11.18 בהפקת "אינוייז'ן שיווק חוויתי בע"מ"
עיצוב גרפי

מיתוג לאירוע בית חולים אסותא

סטודיו ליכטרמן מתמחה בבניית שפה גרפית ומיתוג של אירועים,כנסים ונופשים. אירוע של בית חולים אסותא שהיתקיים ב 20.6.18 בפארק המים שפיים , בהפקת זיפר תקשורת חווייתית בע"מ
הפקה - אלדן הפקות 6

מיתוג אירוע חברת HP Scitex

סטודיו ליכטרמן מתמחה בבניית שפה גרפית ומיתוג של אירועים,כנסים,ונופשים. אירוע של HP Scitex היתקיים במבו וילג' נתניה 5.7.18 בהפקת אלדן הפקות אירועים בע"מ. אירוע נוצץ וצבעוני בסגנון המזרח הרחוק.
סדרת איורים לחפיסות ניירות גלגול של המותג OCB - סטודיו ליכטרמן

סדרת איורים לחפיסות ניירות גלגול של המותג OCB

שימוש חכם בקנבס המיוחד שיצרה החפיסה יוצר עולם שלם אשר מסקרן ומושך את קהל היעד של המוצר. בעזרת התייחסות לצורה בה קהל היעד רואה ומשתמש במוצר, איגור יצר סדרת עולמות וויזואליים אשר נותנים ערך מוסף למוצר, מקדמים את המותג ומרחיבים את הקשר שלו עם קהל הלקוחות.

סדרת איורים למצתי CLIPPER

CLIPPER היא חברת מצתים אשר התפרסמה הודות למגוון הרחב והמיוחד של העיצובים שלה. במהלך השנים הפכה חברת המצתים למגרש יצירתי ועיצובים רבים הפכו לפרטי אספנות. הפלטפורמה ליצירת המצתים היא פשוטה אך הכנסת אומנות אמיתית לגבולות המצת היא משימה מסובכת כמו להתבלט מעל לאלפי העיצובים האחרים. הסדרה הוזמנה באופן פרטי על ידי לקוח אשר רצה לבטא אמירה ספציפית ממספר זוויות.
ליווי וויזואלי לספר "מתנות החתונה" מאת שמעון אדף - סטודיו ליכטרמן

ליווי וויזואלי לספר "מתנות החתונה" מאת שמעון אדף

"מתנות חתונה" הוא רומן מרתק אשר מועבר בעזרת כתיבה ייחודית וסדרת ביטויים וויזואליים אשר משלימים את התחושות שמילים התקשו להעביר. פרויקט מרתק בו איגור עבר תהליך יצירתי אשר הוליד סינרגיה בין סיפור לייצוג וויזואלי שלו.
עיצוב קופסא למוצר "מעיין נעורים" של HIKARI LABORATORIES

עיצוב קופסא למוצר "מעיין נעורים" של HIKARI LABORATORIES

בפרויקט זה נתבקשנו על ידי חברת הקוסמטיקה HIKARI LABORATORRIES ליצור מעטפת אשר תגרום למוצר החדש להראות כמו תכשיט. בעזרת שילוב של טכניקה ושליטה בתוכנות עיצוב הצלחנו להאיר את המוצר באור יוקרתי.
פרויקט "מסרים אקטואליים" של OCB - סטודיו ליכטרמן

פרויקט "מסרים אקטואליים" של OCB

סדרת איורים אשר הוזמנה על ידי המותג הבין-לאומי ומטרתה הייתה להעביר מסרים אקטואליים על העולם בשפה המתאימה למוצר ולקהל שלהם. התוצאה הייתה אומנות ביקורתית בשפה של קהל היעד.
אנדרה אגאסי - קריקטורות - סטודיו ליכטרמן

קריקטורות של ספורטאים מפורסמים מכל העולם

דיוקנים אשר מעבר לכך שהם מראים את היכולות המקצועיות ואת הכישרון של איגור, הם מדגישים את תשומת הלב שלו לפרטים הקטנים. הסדרה נוצרה כחלק מפרויקט חינוכי עבור אומן סטנד אפ אשר פועל למען הנוער.

צרו עמנו קשר

אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר, לספר לנו על הצרכים שלך וליצור חוויה וויזואלית ייחודית אשר תענה עליהם במדויק!