ליצירת קשר 050-8838310
דף הבית פרויקטים

פרויקטים

עיצוב גרפי

מיתוג לאירוע בית חולים אסותא

סטודיו ליכטרמן מתמחה בבניית שפה גרפית ומיתוג של אירועים,כנסים ונופשים. אירוע של בית חולים אסותא שהיתקיים ב 20.6.18 בפארק המים שפיים , בהפקת זיפר תקשורת חווייתית בע"מ
הפקה - אלדן הפקות 6

מיתוג אירוע חברת HP Scitex

סטודיו ליכטרמן מתמחה בבניית שפה גרפית ומיתוג של אירועים,כנסים,ונופשים. אירוע של HP Scitex היתקיים במבו וילג' נתניה 5.7.18 בהפקת אלדן הפקות אירועים בע"מ. אירוע נוצץ וצבעוני בסגנון המזרח הרחוק.
סדרת איורים לחפיסות ניירות גלגול של המותג OCB - סטודיו ליכטרמן

סדרת איורים לחפיסות ניירות גלגול של המותג OCB

שימוש חכם בקנבס המיוחד שיצרה החפיסה יוצר עולם שלם אשר מסקרן ומושך את קהל היעד של המוצר. בעזרת התייחסות לצורה בה קהל היעד רואה ומשתמש במוצר, איגור יצר סדרת עולמות וויזואליים אשר נותנים ערך מוסף למוצר, מקדמים את המותג ומרחיבים את הקשר שלו עם קהל הלקוחות.

סדרת איורים למצתי CLIPPER

CLIPPER היא חברת מצתים אשר התפרסמה הודות למגוון הרחב והמיוחד של העיצובים שלה. במהלך השנים הפכה חברת המצתים למגרש יצירתי ועיצובים רבים הפכו לפרטי אספנות. הפלטפורמה ליצירת המצתים היא פשוטה אך הכנסת אומנות אמיתית לגבולות המצת היא משימה מסובכת כמו להתבלט מעל לאלפי העיצובים האחרים. הסדרה הוזמנה באופן פרטי על ידי לקוח אשר רצה לבטא אמירה ספציפית ממספר זוויות.
ליווי וויזואלי לספר "מתנות החתונה" מאת שמעון אדף - סטודיו ליכטרמן

ליווי וויזואלי לספר "מתנות החתונה" מאת שמעון אדף

"מתנות חתונה" הוא רומן מרתק אשר מועבר בעזרת כתיבה ייחודית וסדרת ביטויים וויזואליים אשר משלימים את התחושות שמילים התקשו להעביר. פרויקט מרתק בו איגור עבר תהליך יצירתי אשר הוליד סינרגיה בין סיפור לייצוג וויזואלי שלו.
עיצוב קופסא למוצר "מעיין נעורים" של HIKARI LABORATORIES

עיצוב קופסא למוצר "מעיין נעורים" של HIKARI LABORATORIES

בפרויקט זה נתבקשנו על ידי חברת הקוסמטיקה HIKARI LABORATORRIES ליצור מעטפת אשר תגרום למוצר החדש להראות כמו תכשיט. בעזרת שילוב של טכניקה ושליטה בתוכנות עיצוב הצלחנו להאיר את המוצר באור יוקרתי.
פרויקט "מסרים אקטואליים" של OCB - סטודיו ליכטרמן

פרויקט "מסרים אקטואליים" של OCB

סדרת איורים אשר הוזמנה על ידי המותג הבין-לאומי ומטרתה הייתה להעביר מסרים אקטואליים על העולם בשפה המתאימה למוצר ולקהל שלהם. התוצאה הייתה אומנות ביקורתית בשפה של קהל היעד.
אנדרה אגאסי - קריקטורות - סטודיו ליכטרמן

קריקטורות של ספורטאים מפורסמים מכל העולם

דיוקנים אשר מעבר לכך שהם מראים את היכולות המקצועיות ואת הכישרון של איגור, הם מדגישים את תשומת הלב שלו לפרטים הקטנים. הסדרה נוצרה כחלק מפרויקט חינוכי עבור אומן סטנד אפ אשר פועל למען הנוער.
עיצוב לוגו - סטודיו ליכטרמן

עיצוב לוגו

לוגו צריך להעביר את הרוח ואת החזון של העסק שלך מבלי להיות מסובך וויזואלית. בעזרת חיפוש אחר הלוגו הנכון עבורך וניצול כישרון איורי לצד שליטה טכנולוגית, אנו יוצרים את הלוגו שבדיוק מתאים.

"מה אתה יודע" – איור לספר ילדים מאת יובל גלברד

ספר הילדים "מה אתה יודעה" מספר את סיפורם של זוג הורים צעירים והדרך שהם עוברים עם ילדם הראשון. התהליך של בניית האהבה חסרת התנאים מתואר בצורה אשר מעניינת למבוגרים ופונה לילדים. כדי לאייר את הספר, היה על איגור ליכטרמן, מייסד ומאייר הסטודיו, להבין את האווירה ואת הטון המסתתר מאחורי המילים ולצבוע אותן.

צרו עמנו קשר

אנחנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר, לספר לנו על הצרכים שלך וליצור חוויה וויזואלית ייחודית אשר תענה עליהם במדויק!