ליצירת קשר 050-8838310

סטודיו לעיצוב גרפי ואיור מקצועי

דף הבית פרויקטים סדרת איורים למצתי CLIPPER

סדרת איורים למצתי CLIPPER

CLIPPER היא חברת מצתים אשר התפרסמה הודות למגוון הרחב והמיוחד של העיצובים שלה. במהלך השנים הפכה חברת המצתים למגרש יצירתי ועיצובים רבים הפכו לפרטי אספנות. הפלטפורמה ליצירת המצתים היא פשוטה אך הכנסת אומנות אמיתית לגבולות המצת היא משימה מסובכת כמו להתבלט מעל לאלפי העיצובים האחרים. הסדרה הוזמנה באופן פרטי על ידי לקוח אשר רצה לבטא אמירה ספציפית ממספר זוויות.

אומנות של פרטים

הסדרה הקונספטואלית דרשה מאיגור, המעצב והמאייר הראשי של סטודיו ליכטרמן, להרכיב כל עיצוב מפרטים קטנים אשר יוצרים שלם הגדול מכל חלקיו. הודות לעובדה שהפרויקט לא הוגבל והוכוון רק על פי המסר, איגור נתן דרור ליצירתיות שלו והתוצר הסופי "הדליק" את הלקוח.

לפי הרוח של הלקוח

בפרויקט זה, כמו בפרויקטים אחרים, איגור מכוון את היצירתיות שלו על פי החזון של הלקוח. הדחף ליצור ביטוי יצירתי של מחשבות הלקוח הופך את איגור למכחול מיומן וכך הוא הצליח להעביר את המסרים בסדרה בצורה כה אוטנטית ומיוחדת.

איורים ועריכה ממוחשבת

פרויקט זה אשר משלב אומנות מופשטת עם גבולות הדפסה ברורים הוביל לסינרגיה בין יכולות אומנותיות גבוהות לשימוש בתוכנות עיצוב ועריכה חדישות. יד האומן מוסיפה רגש וייחודיות לדיוק של המחשב ובפרויקט זה היא יצרה מסרים חדים שנוגעים בכל מי שרואה אותם, במקומות בהם הם חשופים אליה.

סטודיו ליכטרמן

החזון שלנו הוא לממש את החזון שלך, בעזרת הקשבה מלאה לצרכי ורצונות הלקוח אנחנו יכולים לייצר את החוויות הוויזואליות הייחודיות והנכונות ביותר עבורך. איגור ליכטרמן הוא אומן מנוסה אשר הקים את הסטודיו בשנת 2008 ומאז צבר תיק עבודות מרשים ונרחב. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר, לדבר איתנו ולראות איך תמונה אחת יכולה באמת להעביר אלף מילים.

יצירה זו מוגנת בזכות יוצרים – כל הזכויות ביצירה שמורות לקיוסקאי שיווק (2004) בע"מ, ואין להעתיק, לצלם או להשתמש בעיצוב בכל דרך ללא הסכמת קיוסקאי שיווק (2004) בע"מ מראש ובכתב.