ליצירת קשר 050-8838310

סטודיו לעיצוב גרפי ואיור מקצועי

דף הבית פרויקטים פרויקט "מסרים אקטואליים" של OCB

פרויקט "מסרים אקטואליים" של OCB

OCB, אחת מענקיות ניירות הגלגול העולמיות יוצאת לעיתים במהדורות מיוחדות ומעוצבות של חבילות ניירות הגלגול שלה. האתגר בפרויקט "מסרים אקטואליים" היה להעביר מסרים וביקורת על העולם המודרני בנושאים של כלכלה, מודרניזציה, גלובליזציה, מלחמה, שלום והסתכלות מזווית מיוחדת על העולם העכשווי. העיצובים המיוחדים של אביגדור ליכטרמן, מעצב ומאייר ראשי בסטודיו ליכטרמן, הפכו לפריטי אספנות אצל אספנים של אריזות המותג.

ליצור חוויה וויזואלית

העיצובים נוצרו כדי למשוך את קהל היעד אשר צורך את המוצר, בשפה שלו, ליצור עבורו עולם בו המסרים הם ברורים. בעזרת שפה וויזואלית עמוקה ונכונה, איגור הצליח ליצור ביקורת חברתית המעוררת רגש וחשיבה בניגוד לאנטגוניזם וסלידה. שימוש בצבעים המרכיבים את עיצובי האריזות המקוריים של המותג OCB אינו גורע מן העומק של היצירות, להפך, הוא מחזק את האפקט.

לגרום לך לחשוב

מטרת הפרויקט הייתה לתפוס אנשים עם מסרים אוטנטיים אשר נוגעים לחיי של כולנו ברגעים בהם הם פנויים לקבל אותם. האיורים נעשו תוך התחשבות במצב בו הקהל נחשף אליהם והם מציגים את המסרים בצורה של חוויה אשר מושכת את הצופה ומעמידה מראה מול העולם המודרני.

סיפור אחד מכמה זוויות

סדרת איורים אשר נעשית במקצועיות יודעת כיצד לספר את אותו הסיפור מכמה זוויות מבלי לחזור על עצמה. בסדרה זו איגור מספר את הסיפור הטרגי של החברה כיום דרך כמה נקודות מבט ייחודיות.

סטודיו ליכטרמן לשירותך

סטודיו ליכטרמן הוקם בשנת 2008 על ידי אביגדור ליכטרמן, מתוך החזון והיכולת של אביגדור להתחבר לאנשים וליצור בעזרתם אומנות וויזואלית מוכוונת מסר.
עכשיו זה התור שלך ליהנות מהכישרון העיצובי של הסטודיו וכל שעלייך לעשות הוא ליצור עמנו קשר ולראות את החזון שלך קורם עור וגידים.

יצירה זו מוגנת בזכות יוצרים – כל הזכויות ביצירה שמורות לקיוסקאי שיווק (2004) בע"מ, ואין להעתיק, לצלם או להשתמש בעיצוב בכל דרך ללא הסכמת קיוסקאי שיווק (2004) בע"מ מראש ובכתב.