ליצירת קשר 050-8838310

סטודיו לעיצוב גרפי ואיור מקצועי

דף הבית פרויקטים קריקטורות של ספורטאים מפורסמים מכל העולם

קריקטורות של ספורטאים מפורסמים מכל העולם

כחלק מפרויקט חינוכי מיוחד לבני נוער אשר הוקם על ידי אומן סטנד אפ, סטודיו ליכטרמן נתבקש ליצור מגוון קריקטורות המבוססות על ספורטאים מוכרים מרחבי העולם. איגור ליכטרמן, המאייר והמקים של הסטודיו, אייר את הקריקטורות עבור המופע תוך הבנה של אופי המופע והצרכים הוויזואליים שלו. הקריקטורות כללו ספורטאים מובילים במהלך ההיסטוריה המודרנית ולמרות המראה הפרודי הנפוץ בקריקטורות, הן מצליחות להראות עומק שקשה מאוד להשיג בקריקטורה.

לתפוס מהות בשביל ליצור חוויה

בעיקר כאשר מדובר בקריקטורות, לאומן קשה לפרוץ את גבולות הפלטפורמה ולהוסיף רבדים ליצירה. איגור ליכטרמן הצליח בפרויקט זה לייצר עזרים וויזואליים אשר עומדים בפני עצמם וסייעו רבות להצלחת המופע. הקריקטורות הוזמנו באופן פרטי והן מקוריות וייחודיות לחלוטין.

השיניים, החיוך, המבט

אומנות הקריקטוריסט היא למצוא מאפיינים המגדירים את האובייקט ולהבליט אותם על מנת ליצור דיוקן פארודי. בנוסף לצד הקומי של הפרודיה, איגור ליכטרמן הצליח, בפרויקט זה, להדגיש את האישיות של השחקנים השונים לצד המוניטין שלהם ולייצר קריקטורות משעשעות ומעניינות.

אומנות תומכת

היצירות של סטודיו ליכטרמן נוצרות מסביב להבנה של המקום שלהן במערך, הן מתפתחות בצורה אשר עונה על הצרכים של הלקוח. בפרויקט זה הקריקטורות הותאמו לאופי המופע ולמקום שלהן בתוכו. בצורה זו, הן שירתו את המופע ולא העפילו עליו או נעלמו בתוכו.

סטודיו ליכטרמן, לשירותך

סטודיו ליכטרמן הוא סטודיו מקצועי ומנוסה אשר מספק שירותי עיצוב ואיור משנת 2008. הסטודיו מובל על ידי איגור ליכטרמן, מאייר מוכשר בעל שליטה מלאה בתוכנות העיצוב הגרפי המקצועיות ביותר. בעזרת הבנה של הצרכים שלך והנימה המקורית של אביגדור, אנחנו יכולים ליצור עבורך את החוויה הוויזואלית אשר תדבר לקהל היעד ותעביר את המסר שלך. כבר בשיחת הטלפון נוכל להקשיב לך ולספק לך את כל המידע על תהליך היצירה, כל שעלייך לעשות הוא ליצור איתנו קשר.