ליצירת קשר 050-8838310
דף הבית פרויקטים "מה אתה יודע" – איור לספר ילדים מאת יובל גלברד

"מה אתה יודע" – איור לספר ילדים מאת יובל גלברד

ספר הילדים "מה אתה יודעה" מספר את סיפורם של זוג הורים צעירים והדרך שהם עוברים עם ילדם הראשון. התהליך של בניית האהבה חסרת התנאים מתואר בצורה אשר מעניינת למבוגרים ופונה לילדים. כדי לאייר את הספר, היה על איגור ליכטרמן, מייסד ומאייר הסטודיו, להבין את האווירה ואת הטון המסתתר מאחורי המילים ולצבוע אותן. האיורים מצליחים למשוך את הילד אל תוך הסיפור וממחישים עבורו את העלילה בסינרגיה מושלמת עם מהלך ההתרחשויות.

מתחילים בלהכיר את קהל היעד

אומנות היא לעולם מלאת משמעות – והשלב הראשון ביצירת האומנות עבורך הוא להבין מה היא המשמעות עבור קהל היעד, ומהי המטרה שלך כלפיהם. במקרה של יובל גלברד, קהל היעד היה מחולק לילדים ולהוריהם ועל האיורים להתאים ביניהם, כמו גם לדבר ולגעת בשניהם במהלך הקראת הסיפור. מעבר לכך, בזמן התהליך התחשב איגור בכך שהאיורים שלו ייפגשו את הקהל בעיקר בשעות הערב וכך האיורים מכוונים לחבר בין הורים וילדיהם המתכוננים לשינה בזמן שהם נהנים מהסיפור היפיפה הזה – עם כל הסיטואציות המוכרות לשני הצדדים.

להעביר את המסר הנכון

בין האיורים של איגור מסתתרים מגוון רחב של רגשות אשר תופסים את קהל היעד בפרט ואת כל המתבוננים בכלל, ילדים או מבוגרים. השילוב בין הכישרון והניסיון שצבר איגור לאורך הזמן, יחד עם החזון אשר נמצא בראשך, מוביל ליצירות בלתי נשכחות שיעבירו את המסר שלך בצורה הכי נכונה שיש.

סטודיו ליכטרמן

מאז שנת 2008, מייצר סטודיו ליכטרמן בראשות איגור ליכטרמן מגוון ייצוגים וויזואליים לכל חזון או מטרה. התהליך האומנותי כולו נעשה בשקיפות ובשיתוף מוחלט איתך ומעבר לכישרון, בעוד לסטודיו יש גישה לתוכנות העריכה והעיצוב המתקדמות ביותר. הודות לכישרון הגדול, ההכשרה והניסיון של איגור, יצירת המופת שלך נמצאת במרחק כמה משיכות מכחול ואנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר טלפוני, להסביר לנו את הצרכים שלך ולראות את הפתרון המרהיב מופיע על בפניך כבמטה קסם.